Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 pln
Zamawiam

O nas

Onas
Onas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów

Niezależnie od tego, czy bierzesz rozwód, rozpoczynasz własną działalność gospodarczą, czy masz do czynienia ze sprawami spadkowymi, pomoc prawna może być nieoceniona. Kluczem do skutecznego rozwiązania sprawy sądowej jest wybór odpowiedniego prawnika, któremu można będzie zaufać.

 

To właśnie tutaj nasza platforma Prawnik od Zaraz przychodzi z rozwiązaniem. Jesteśmy świadomi, że znalezienie właściwego specjalisty w dziedzinie prawa często bywa trudne. Zwykle podczas wyboru prawnika kierujemy się sugestiami znajomych lub rodziny, którym ów człowiek pomógł rozwiązać kwestie sądowe. Czy to jednak na pewno dobra droga?

Pamiętajmy, że prawo jest bardzo złożone, a radcy prawni i adwokaci zwykle specjalizują się w konkretnych jego dziedzinach. Ktoś, kto bez zarzutu przeprowadził Twojego znajomego przez sprawę rozwodową, może nie orientować się wystarczająco, aby pomóc Ci z kwestią odszkodowania czy kupnem nieruchomości.

 

Zdarza się też, że zanim nawiążemy współpracę z odpowiednim prawnikiem, napotkamy na swojej drodze kilku niekompetentnych, tracąc tym samym niepotrzebnie czas i pieniądze.

Aby uniknąć zbędnej frustracji i zaoszczędzić finanse, stworzyliśmy platformę Prawnik od Zaraz, która pomaga w doborze prawnika w danym rejonie. Tworząc projekt, wzięliśmy pod uwagę typ sprawy sądowej, miejsce zamieszkania Klienta i jego oczekiwania względem szukanego specjalisty. Wypełniając krótki formularz na stronie, który zawiera powyższe informacje, można w szybki i prosty sposób przekazać swoją sprawę do bazy danych. Następnie kancelaria, specjalizująca się w danym zagadnieniu prawnym, indywidualnie kontaktuje się z Tobą, aby pomóc Ci rozwiązać problem od prowadzenia sprawy polubownie, poprzez postępowanie sądowe, aż do postępowania egzekucyjnego(jeżeli będzie taka konieczność).

 

Dzięki naszej platformie to nie Ty szukasz pomocy prawnej na własną rękę, tylko to prawnik specjalizujący się w danym obszarze prawnym znajduje Ciebie i pomaga Ci rozwiązać problem.

W ten sposób możesz oddać swoją sprawę specjaliście, nie wychodząc nawet z domu.

Prawnik lokalnie lub zdalnie - Ty decydujesz!

Mimo tego, że aktualnie coraz bardziej popularne stają się porady prawne w trybie online, to wielu Klientów nadal wybiera spotkania twarzą w twarz. Niewątpliwym atutem platformy Prawnik od Zaraz jest możliwość ustawienia lokalizacji, co pozwala na współpracę z prawnikami z Twojego regionu. Wypełniając krótki formularz na stronie, należy zawęzić zakres wyszukiwania do kilku lub kilkunastu kilometrów, aby dane trafiły do specjalistów z Twojej miejscowości. W konsekwencji możesz nawiązać współpracę z najlepszą kancelarią w okolicy bez wychodzenia z domu.

Jeśli zdecydujesz się pozostawić ustawienia lokalizacji na zakres ogólny, platforma Prawnik od Zaraz skieruje Twoją sprawę do kancelarii, nie biorąc pod uwagę miejsca zamieszkania. W ten sposób Twoje zgłoszenie trafi do większej ilości specjalistów. Wybierz tę metodę jeśli preferujesz spotkania online lub nie masz problemu z dojazdem do prawnika.

Dlaczego warto zaufać platformie Prawnik od Zaraz?

Problemy prawne mogą być przytłaczające kiedy nie jest się osobą zaznajomioną z prawem. Właśnie z tego powodu stworzyliśmy platformę, na której osoby prywatne lub firmy mogą szybko i w prosty sposób znaleźć specjalistę, którego potrzebują do poruszania się po skomplikowanych sprawach prawnych. Prawnik od Zaraz ma na celu zaoferowanie możliwie najlepszego wsparcia prawnego dla Klientów i pomoc w skutecznym rozwiązaniu problemu.

Zgłoś się do nas, jeśli borykasz się z jedną ze spraw:

  • upadłość konsumencka,
  • sprzedaż lub kupno nieruchomości,
  • kwestie rozwodowe, podział opieki nad dziećmi,
  • kwestie podatkowe, majątkowe, spadkowe,
  • rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej,
  • rozwód,
  • odszkodowania,
  • podział majątku.

Po wypełnieniu formularza kancelaria skontaktuje się z Tobą bezpośrednio. Szanujemy Twoje wybory, dlatego ostatecznie to właśnie Ty decydujesz, któremu prawnikowi powierzysz swoją sprawę. Na etapie rozmowy z kancelarią możesz bez konsekwencji odmówić jej usług.

O Nas Prawnik od zaraz
O Nas Prawnik od zaraz

Nie czekaj - zgłoś się do nas!

Napisz do nas jeśli poszukujesz adwokata lub radcy prawnego. Jeśli oczekujesz porady prawnej lub kompleksowego prowadzenia sprawy, wprowadź tę informację w formularzu na stronie platformy Prawnik od Zaraz. Zostaw nam swoje dane i opisz sprawę, a prawnik specjalizujący się w danej dziedzinie skontaktuje się z Tobą bezpośrednio by omówić szczegóły współpracy.

Nie szukaj prawników do Twojej sprawy. Niech prawnik, który specjalizuje się w Twojej sprawie znajdzie Ciebie.